AKTUALNOŚCI

Sobota Multimedialna

...

Młodzieżowy Dom Kultury przy al. 29 Listopada zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na otwarte zajęcia z informatyki i robotyki. Podczas imprezy jej uczestnicy będą mogli zbudować robota według instrukcji z zestawów Lego Boost, pobawić się z Baltim oraz poznać tajniki programowania robotów. Sobota Multimedialna odbędzie się 18 stycznia w godz. 10:00-12:00 w budynku MDK przy al. 29 Listopada 102.

 • Darmowe dyżury prawne

  Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony informuje, iż styczniowy dyżur prawny Kancelarii Radcy Prawnego Agnieszka Rembiesa zostaje odwołany. Za utrudnienia przepraszamy(...)
 • Sesja XV- 14.01.2020 r.

  Zarząd Rady Dzielnicy serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na XV sesję Rady Dzielnicy III Prądnik Czerwony. Sesja odbędzie się 14 stycznia 2020 r. o godz.18.0(...)
 • Konsultacje społeczne projektu uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie Regulaminu Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa

  Prezydent Miasta Krakowa zaprasza do udziału w trwających od 20 grudnia 2019 r. do 17 stycznia 2020 r. konsultacjach społecznych projektu uchwały Rady Miasta Krakowa(...)
 • Konsultacje społeczne

  Konsultacje społeczne projektu uchwały Rady Miasta Krakowa ws. zasad udzielania i rozliczania dotacji na zadania służące ochronie zasobów wodnych w ramach krakowskie(...)
 • Konsultacje społeczne w zakresie zasad najmu lokali użytkowych dla organizacji pozarządowych w Gminie Miejskiej Kraków

  Prezydent Miasta Krakowa zaprasza wszystkie zainteresowane organizacje pozarządowe oraz podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o (...)
 • Darmowe dyżury prawne

  Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony zaprasza na darmowe dyżury prawne, które odbywają się w drugi czwartek miesiąca. W czwartek 9 stycznia 2020 r. w godz. 14-17 b(...)

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i powiadomienia dotyczące dzielnicy, podaj swój adres e-mail

WYSZUKIWARKA RADNYCH

Wpisz imię, nazwisko lub rejon radnego

SONDA

Czy na terenie Dzielnicy III jest potrzebna strefa płatnego parkowania

Tak
64%
Nie
32%
Nie ma zdania w tym temacie
4%

Głosowanie zakończone – dziękujemy za oddanie głosu.