AKTUALNOŚCI

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH O PUCHAR RADNYCH DZIELNICY III [20.09.2019.]

...

Nowy rok szkolny przywitaliśmy turniejem piłkarskim dla uczniów klas IV-VI rozgrywanym o Puchar Rady Dzielnicy III. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 64. Rywalizowali ze sobą reprezentanci czterech szkół podstawowych : Szkoły Podstawowej nr 2, Szkoły Podstawowej nr 95 , Szkoły Podstawowej nr 114 i wspomnianej wcześniej Szkoły Podstawowej nr 64. Reprezentację szkoły tworzyła drużyna złożona z dziewcząt i chłopców. Zawody jak zawsze stały na wysokim poziomie i rozgrywane były w przyjacielskiej atmosferze według reguł fair play. Gorąco oklaskiwaliśmy koronkowe akcje, wspaniałe strzały i obrony bramkarzy. Ale niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy, tak i nasz turniej zakończył się wraz z ostatnim gwizdkiem. A po nim przyszła pora na podsumowanie i nagród rozdanie. Miłej ceremonii dekoracji dokonały: pani Joanna Cempura-Pierzchała, Przewodnicząca Komisji Sportu w Radzie Dzielnicy III i trenerka drużyny SP2 i pani Barbara Pogoda, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 64.

Puchar Rady Dzielnicy III zdobyła Szkoła Podstawowa nr 64, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2, trzecie Szkoła Podstawowa nr 95, a czwarte Szkoła Podstawowa nr 114. Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 64 : Katarzyna Radwańska i Yurii Kryvokhyzha.

Szkoły otrzymały nagrody w postaci sprzętu sportowego ufundowane przez Radę Dzielnicy III.

Obsługę techniczną zawodów bardzo dobrze prowadziły uczennice klasy 8c. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejny turniej w czerwcu.

Bogusław Wawro SP 64

 • Wybory do Sejmu RP i do Senatu RP zostały zarządzone na dzień 13 października 2019 r. Głosowanie odbędzie się w lokalach wyborczych określonych w obwieszczeniu Prezydenta Miasta Krakowa w godzinach od 7:00 do 21:00.

  Wybory do Sejmu RP i do Senatu RP zostały zarządzone na dzień 13 października 2019 r. Głosowanie odbędzie się w lokalach wyborczych określonych w obwieszczeniu Prezy(...)
 • Sesja XII - 15.10.2019 r.

  Zarząd Rady Dzielnicy serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na XII sesję Rady Dzielnicy III Prądnik Czerwony. Sesja odbędzie się 15.10.2019 o godzinie 18.00 prz(...)
 • Noc Poezji w IKKO

  Integracyjny Klub Kultury Olsza zaprasza na spotkanie literacko-edukacyjne dla dzieci „Noc Poezji”, które odbędzie się w sobotę 12 października: - grupa przedszkoln(...)
 • Budżet Obywatelski - ostatni dzień głosowania

  Poniedziałek 7 października jest ostatnim dniem głosowania w VI edycji Budżetu Obywatelskiego. W tym roku do rozdysponowania jest łącznie 30 mln zł (10 mln zł na pro(...)
 • 2. Wielka Lekcja Ekologii

  Jak zrobić las w żarówce i biżuterię z makulatury? Z czego składają się panele fotowoltaiczne? Jak wyglądają ekologiczne autobusy jeżdżące po krakowskich ulicach i d(...)
 • Spacer „1 września 1939 r. w Rakowicach”

  Muzeum Krakowa, w ramach wydarzeń towarzyszących wystawie „Bitwa, której nie było…", zaprasza w sobotę 5 października 2019 o godz.12.00 na spacer dla młodzieży i do(...)
 • Aircombat – X Bitwa o Wawel

  Zapraszamy modelarzy do udziału w zawodach Aircombat – X Bitwa o Wawel. Kolejna Bitwa o Wawel odbędzie się po raz czwarty na lotnisku w Pobiedniku Wielkim a zawody j(...)
 • Budżet Obywatelski – trwa głosowanie

  W sobotę 28 września rozpoczęło się głosowanie w VI edycji Budżetu Obywatelskiego, które potrwa do 7 października. W tym roku do rozdysponowania jest łącznie 30 mln (...)
 • Darmowe dyżury prawne

  Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony zaprasza na darmowe dyżury prawne, które odbywają się w drugi czwartek miesiąca. W czwartek 10 października 2019 r. w godz. 14(...)

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i powiadomienia dotyczące dzielnicy, podaj swój adres e-mail

WYSZUKIWARKA RADNYCH

Wpisz imię, nazwisko lub rejon radnego

SONDA

Czy na terenie Dzielnicy III jest potrzebna strefa płatnego parkowania

Tak
64%
Nie
32%
Nie ma zdania w tym temacie
4%

Głosowanie zakończone – dziękujemy za oddanie głosu.