AKTUALNOŚCI

Opinie w sprawie zatok parkingowych na ulicy Reduta

...

Do 07.02.2021 r. trwa zbieranie opinii wśród mieszkańcami ulic Reduta, Marchołta, Sabały na temat planowanych zmian organizacji ruchu na ulicy Reduta. Ustalenia dotyczą usunięcia zatok parkingowym na odcinku od ulicy Bohomolca do skrzyżowania z ulica Jana Sabały i zamontowania w tym miejscu elementów spowalniania ruchy.

Wszystkie sugestie, opinie, uwagi proszę zgłaszać na adres e-mail: wnioski@dzielnica3.com.pl

Prosimy, aby opiniowały osoby wyłącznie bezpośrednio związane z w/w ulicami.Na podstawie Państwa opinii w przedmiotowych sprawach Rada Dzielnicy podejmie stosowne uchwały i przekaże je do poszczególnych jednostek UMK. Uwagi można składać również w wersji papierowej do skrzynki pocztowej w siedzibie Rady Dzielnicy przy ulicy Naczelnej 12. Na opinie czekamy do 07.02.2021 r.

 • OPINIE UL. MAJORA ORAZ ŁEPKOWSKIEGO

  W nawiązaniu do informacji z Wydziału Miejskiego Inżyniera Ruchu o możliwości zamontowania progów zwalniających na ulicy Majora zwracam się z prośbą o przesyłanie Pa(...)
 • XIX Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku on-line

  Od 21 stycznia do 4 lutego 2021 r. na stronie internetowej Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie będą odbywać się XIX „Styczniowe Targi Szkół (...)
 • Konsultacje społeczne w sprawie opłat za odprowadzenie wód opadowych

  Prezydent Miasta Krakowa zaprasza mieszkańców Krakowa do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu uchwały Rady Miasta Krakowa zaproponowanego(...)
 • Trwa nabór na wnioski o dotacje 5000 zł z Tarczy 6.0

  Do 31 stycznia 2021 r. trwa nabór na wnioski o udzielenie dotacji na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej mikro i małego przedsiębiorcy (...)
 • Obwieszczenie o przystąpieniu do opracowania dokumentu pt: „Założenia do planu zaopatrzenia Gminy Miejskiej Kraków w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe na lata 2022-2037”.

  Obwieszczenie o przystąpieniu do opracowania dokumentu pt: „Założenia do planu zaopatrzenia Gminy Miejskiej Kraków w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe na l(...)
 • Sesja nr XXV

  Zarząd Rady Dzielnicy informuje, że w dniu 26 stycznia 2021 r.o godz.18.00 przy ul. Naczelnej 12 w Krakowie, odbędzie się XXV zwyczajna sesja Rady Dzielnicy III Prąd(...)

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i powiadomienia dotyczące dzielnicy, podaj swój adres e-mail

WYSZUKIWARKA RADNYCH

Wpisz imię, nazwisko lub rejon radnego

SONDA

Czy na terenie Dzielnicy III jest potrzebna strefa płatnego parkowania

Tak
64%
Nie
32%
Nie ma zdania w tym temacie
4%

Głosowanie zakończone – dziękujemy za oddanie głosu.

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Deklaracja dostępności

Rada i Zarząd Dzielnicy III Prądnik Czerwony zobowiązuje się zapewnić dostępność strony www.dzielnica3.krakow.pl zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

Niniejsze oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony Rady i Zarządu Dzielnicy III Prądnik Czerwony - www.dzielnica3.krakow.pl.

Data publikacji strony internetowej: 02-11-2016.

Deklaracja Dostępności - Plik PDF