AKTUALNOŚCI

Dni Otwarte w Zespole Szkół Specjalnych im. Ludwika Jerzego Kerna

...

Szanowni Państwo, Zespół Szkół Specjalnych im. Ludwika Jerzego Kerna przy ul. Ułanów 25 w Krakowie serdecznie zaprasza na Dni Otwarte, które odbędą się w dniach od 18 do 22 marca w godz. 10.30 do 12.00 i od 13.30 do 16.00 oraz w dniu 13 kwietnia w godz. od 10.00 do 13.00.

Zespół Szkół Specjalnych
Kraków, ul. Ułanów 25
tel. 12/411 50 60

 • Centrum Aktywności Seniorów „Uskrzydlona Wieczysta” - harmonogram zajęć na kwiecień

  Fundacja Uskrzydleni Wiekiem zaprasza do Centrum Aktywności Seniorów „Uskrzydlona Wieczysta” przy ulicy Młyńskiej Bocznej 7 (zejście w dół z tyłu bloku): - poniedzi(...)
 • Centrum Aktywności Seniora „Miechowity” - harmonogram zajęć na kwiecień

  Centrum Aktywności Seniorów „Miechowity” przy ul. Miechowity 6 w Krakowie jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 -13.00 Harmonogram zajęć stałych (...)
 • Prezentacja projektu zagospodarowania Bulwarów Białuchy na terenie Dzielnicy III Prądnik Czerwony

  W ostatni wtorek, w Szkole Podstawowej nr 95 na ul. Wileńskiej 9 odbyło się spotkanie, podczas którego mieszkańcy zapoznali się z projektem zagospodarowania bulwarów(...)
 • Sesja VI - 02.04.2019

  Zarząd Rady Dzielnicy serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na VI sesję Rady Dzielnicy III Prądnik Czerwony. Sesja odbędzie się 02.04.2019 o godzinie 18.00 przy(...)
 • Tajemniczy świat sów

  Z okazji Nocy Sów Młodzieżowy Dom Kultury przy al. 29 Listopada 102 zaprasza na Wieczorne Rodzinne Spotkanie „Tajemniczy świat sów”. Impreza poświęcona tym niezwykły(...)
 • Prezentacja projektu zagospodarowania Bulwarów Białuchy na terenie Dzielnicy III Prądnik Czerwony

  Zapraszamy na spotkanie, na którym zostanie zaprezentowany projekt budowlano-wykonawczy zagospodarowania Bulwarów Białuchy na terenie Dzielnicy III Prądnik Czerwony.(...)
 • Konkurs Krakowski Dominika Jaśkowca Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa

  Zapraszamy do udziału w Konkursie Krakowskim „Kraków – moje miejsce na Ziemi” organizowanym przez Dominika Jaśkowca Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa. Konkurs (...)
 • Irlandia w MDK

  Młodzieżowy Dom Kultury przy al. 29 Listopada 102 zaprasza do obchodów Dnia Świętego Patryka „Irlandia w MDK”. Impreza odbędzie się w piątek 15 marca w godz. 16:00 -(...)
 • Dzień otwarty w Przedszkolu nr 12

  Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 12 „Zaczarowana Dorożka” przy ul. Miechowity 11 zaprasza w czwartek 14 marca 2019r. na godz. 16:00 wszystkie dzieci z rodzicami(...)
 • Możliwe odszkodowania za uszkodzenia powstałe w wyniku nawałnicy

  Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie informuje, że w związku z silnymi wiatrami jakie nawiedziły nasze miasto duża liczba drzew zastała połamana lub całkowicie wyrwan(...)
 • Krakowski Tydzień Zawodowców - edycja 2019

  Niebawem uczniów szkół podstawowych czeka wybór kolejnej ścieżki edukacyjnej. Niesie on ze sobą wiele niewiadomych, a każda podjęta decyzja w życiu młodego człowieka(...)
 • Bezpłatne badania na jaskrę

  Polskie Towarzystwo Okulistyczne zaprasza pacjentów na trzecią edycję bezpłatnych badań profilaktycznych w kierunku jaskry w ramach Światowego Tygodnia Jaskry, które(...)
 • 8 marca Dzień Kobiet

  Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!
  życzy
  Rada i Zarząd Dzielnicy III Prądnik Czerwony
 • Konsultacje w sprawi budowy ulicy Ludwika Iwaszki

  Zarząd Dróg Miasta Krakowa informuje, że od 1 marca (piątek) 2019 r. rozpoczęły się konsultacje społeczne dotyczące budowy ulicy Iwaszki w Krakowie. Planowana inwest(...)
 • Rekrutacja do Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Sportowej Piłki Nożnej im. Generała Bernarda Monda w Krakowie

  Szanowni Państwo! Społeczność szkolna i dyrekcja Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Sportowej Piłki Nożnej im. Generała Bernarda Monda w Krakowie zwra(...)
 • Darmowe dyżury prawne

  Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony zaprasza na darmowe dyżury prawne, które odbywają się w drugi czwartek miesiąca. W czwartek 14 marca 2019 r. w godz. 14-17 będz(...)
 • Nie wędź siebie i sąsiada

  Zakaz stosowania paliw stałych (węgla, drewna i innych) nie tylko w piecach i kotłowniach będzie od 1 września 2019 r. dotyczył także palenia w kominkach. Szczegółow(...)

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i powiadomienia dotyczące dzielnicy, podaj swój adres e-mail

WYSZUKIWARKA RADNYCH

Wpisz imię, nazwisko lub rejon radnego

SONDA

Czy na terenie Dzielnicy III jest potrzebna strefa płatnego parkowania

Tak
64%
Nie
32%
Nie ma zdania w tym temacie
4%

Głosowanie zakończone – dziękujemy za oddanie głosu.

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Deklaracja dostępności

Rada i Zarząd Dzielnicy III Prądnik Czerwony zobowiązuje się zapewnić dostępność strony www.dzielnica3.krakow.pl zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

Niniejsze oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony Rady i Zarządu Dzielnicy III Prądnik Czerwony - www.dzielnica3.krakow.pl.

Data publikacji strony internetowej: 02-11-2016.

Deklaracja Dostępności - Plik PDF