AKTUALNOŚCI

Festyn Rodzinny z okazji Święta Dzielnicy III - sobota 16 czerwca 2018 r.

...

W sobotę 16 czerwca 2018 r. od godz. 14.30 zapraszamy Państwa do wspólnego imprezowania podczas Święta Dzielnicy III, które odbędzie się na stadionie KS Wieczysta przy ul. Kazimierza Chałupnika 16.
Będą występy, pokazy, zabawy, konkursy, zawody sportowe, stoiska instytucji działających na terenie naszej Dzielnicy oraz punkty gastronomiczne. Na teren naszego festynu zaprosiliśmy także specjalny punkt mobilny, który pozwoli na wygodny udział w głosowaniu w budżecie obywatelskim oraz tych mieszkańców, którzy złożyli wnioski do budżetu i będą chcieli je Państwu przybliżyć.

Dla dzieci będziemy mieli darmowe dmuchane zabawki, gry, zabawy i konkursy. Najmłodszych mieszkańców Dzielnicy III Prądnik Czerwony zapraszamy do wzięcia udziału w Spartakiadzie Przedszkolaków. Sympatyków futbolu zachęcamy do kibicowania drużynom Szkół Podstawowych nr 2, 95 i 114 oraz KS Wieczysta, które zmierzą się ze sobą w Turnieju Piłki Nożnej „Prądnicki Mundial”.
Dla młodszych i starszych przygotowaliśmy występy artystyczne dzieci i młodzieży, zawody i pokazy sportowe, prezentacje naszych służb mundurowych oraz grupy rekonstrukcji historycznej TYR Hird, która przybliży nam życie Wikingów. Gwiazdą wieczoru będzie koncert zespołu Kraków Street Band, a na zakończenie będziemy mogli obejrzeć pokaz teatru ognia.

Patronaty Honorowe nad naszym świętem objęli: Marszałek Województwa Małopolskiego Jacek Krupa, Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski oraz Przewodniczący Rady Miasta Krakowa Bogusław Kośmider.

Kibiców polskiej reprezentacji piłkarskiej pragniemy uspokoić – tego dnia nasi piłkarze będą przygotowywać się do meczu z Senegalem, a na stadion Otkrytije Arena w Moskwie wybiegną dopiero we wtorek 19 czerwca o godz. 17.00.

Wejście na stadion KS Wieczysta będzie możliwe od strony ul. Kazimierza Chałupnika i ul. Janusza Meissnera oraz z terenu parafii Matki Bożej Ostrobramskiej przy ul. Meissnera 20 (wejście na stadion znajduje się między kościołem a Szkoła Podstawową nr 45 Sióstr Pijarek). Osoby przyjeżdżające samochodami na nasz festyn informujemy, iż nie będzie możliwości pozostawienia pojazdu na parkingu przy budynku KS Wieczysta przy ul. Kazimierza Chałupnika 16.
Parking będzie dostępny wyłącznie dla pracowników i klientów firm znajdujących się na terenie klubu sportowego oraz instytucji prezentujących się podczas święta. Za powstałe utrudnienia przepraszamy. Jednocześnie informujemy, iż mogą Państwo pozostawić swoje pojazdy w zatokach parkingowych przy ul. Kazimierza Chałupnika oraz na parkingu przed kościołem Matki Bożej Ostrobramskiej przy ul. Meissnera 20 (wejście na teren imprezy znajduje się pomiędzy kościołem a Szkołą Podstawową nr 45 Sióstr Pijarek).

Mateusz Drożdż Paweł Wójcik
Radni Dzielnicy III Prądnik Czerwony
z Komitetu Organizacyjnego Święta Dzielnicy III

Regulamin Święta Dzielnicy III

 • Nie umiesz jeszcze pływać? - możesz się nauczyć

  Gmina Miejska Kraków, Ośrodek Sportu i Rekreacji „ KOLNA” oraz Centrum Rozwoju Com Com Zone zapraszają mieszkańców Krakowa na bezpłatne, rodzinne lekcje pływania odb(...)
 • Sesja XLV - 26.06.2018

  Zarząd Rady Dzielnicy serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na XLV sesję Rady Dzielnicy III Prądnik Czerwony. Sesja odbędzie się 26.06.2018 o godzinie 19.00 (...)
 • Konkurs na nazwę nowego Parku na Prądniku Czerwonym

  Podczas posiedzenia jury konkursowego jego członkowie reprezentujący: Radę Dzielnicy III Prądnik Czerwony, Miejskie Centrum Dialogu Wydziału Rozwoju Miasta Urzędu Mi(...)
 • Piknikowe powitanie lata w IKKO

  Na zakończenie sezonu kulturalnego 2017/2018 w Integracyjnym Klubie Kultury Olsza zapraszamy na ,,Piknikowe powitanie lata". Impreza jest dedykowana uczestnikom nasz(...)
 • Biuletyn 02/2018 - czerwiec

  Zapraszamy do zapoznania się z nowym numerem biuletynu Dzielnicy III Prądnik Czerwony. w numerze między innymi: Dominik Jaśkowiec - Na Prądniku Czerwonym będzie nowy(...)
 • Kraków rozmawia o konsultacjach

  Zapraszamy na spotkania konsultacyjne dotyczące zasad i trybu przeprowadzania konsultacji w Gminie Miejskiej Kraków 6 czerwca (środa) 2018 r., godzina: 18.00 19(...)
 • Senioralia 2018

  Podczas tegorocznych Senioraliów, które odbędą się w dniach 7–9 czerwca, dojrzała publiczność będzie miała okazję posłuchać wybitnych solistów opery i operetki oraz (...)
 • Zapraszamy na Dzień Otwarty Magistratu

  W niedzielę, 3 czerwca odbędzie się kolejna edycja Dnia Otwartego Magistratu, w tym roku organizowana w klimacie nawiązującym do lat 20. i 30. XX wieku. To wyjątkowa(...)
 • Zatrać się w zieleni

  Tradycyjnie już zapraszamy Was do spędzenia tegorocznego lata na łonie krakowskiej przyrody. Okazją ku temu będą wszystkie akcje organizowane w ramach projektu „Zatr(...)
 • Konkurs na nazwę nowego Parku na Prądniku Czerwonym

  Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony, Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie oraz Miejskie Centrum Dialogu zapraszają Mieszkańców Krakowa do udziału w konkursie na wyłon(...)

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i powiadomienia dotyczące dzielnicy, podaj swój adres e-mail

WYSZUKIWARKA RADNYCH

Wpisz imię, nazwisko lub rejon radnego

SONDA

Czy na terenie Dzielnicy III jest potrzebna strefa płatnego parkowania

Tak
64%
Nie
32%
Nie ma zdania w tym temacie
4%

Głosowanie zakończone – dziękujemy za oddanie głosu.