AKTUALNOŚCI

Konkurs na nazwę nowego Parku na Prądniku Czerwonym

...

Podczas posiedzenia jury konkursowego jego członkowie reprezentujący: Radę Dzielnicy III Prądnik Czerwony, Miejskie Centrum Dialogu Wydziału Rozwoju Miasta Urzędu Miasta Krakowa, Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie, Młodzieżowy Dom Kultury przy al. 29 Listopada 102, Szkołę Podstawową nr 2, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13, Klub Sportowy Prądniczanka oraz Spółdzielnię Mieszkaniową Prądnik Czerwony zapoznali się ze 152 propozycjami nazwy nowego parku miejskiego przy ul. Naczelnej, które nadesłali mieszkańcy. Po obradach jury konkursowe wybrało następujące 13 nazw, które zostaną poddane pod głosowanie mieszkańców:

1. Magiczny Zakątek
2. Park Szczęśliwego Dzieciństwa
3. Ogród nad Sudołem
4. Prądnicka Oaza
5. Park Czterolistnej Koniczyny
6. Park Kwitnącej Róży
7. Tęczowy Ogród
8. Folwark Prądnicki
9. Park Ślicznej Przyrody
10. Wiewiórkowy Sad
11. Wiewiórcze Zacisze
12. Park Folwarczny
13. Park Świętojański

Jury ustaliło, że każdy z zainteresowanych mieszkańców może oddać jeden głos. Głosy te można oddawać zarówno za pomocą wydrukowanego formularza, jak i elektronicznie wysyłając na adres Miejskiego Centrum Dialogu maila z podaniem jednej proponowanej nazwy oraz imienia i nazwiska osoby głosującej.

Głosowanie trwa do 1 lipca 2018 r. włącznie, propozycja, która zyska największą ilość głosów zostanie przekazana Radzie Dzielnicy III Prądnik Czerwony, która stosowną uchwałą zaproponuje ją Radzie Miasta Krakowa.

Adres do przesyłania głosów w wersji elektronicznej: dialoguj@um.krakow.pl

Adresy do przekazywania głosów w wersji papierowej:
Miejskie Centrum Dialogu, ul. Bracka 10, 31-005 Kraków
lub
Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony, ul. Naczelna 12, 31-421 Kraków

Karta do głosowania

 • Nie umiesz jeszcze pływać? - możesz się nauczyć

  Gmina Miejska Kraków, Ośrodek Sportu i Rekreacji „ KOLNA” oraz Centrum Rozwoju Com Com Zone zapraszają mieszkańców Krakowa na bezpłatne, rodzinne lekcje pływania odb(...)
 • Sesja XLV - 26.06.2018

  Zarząd Rady Dzielnicy serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na XLV sesję Rady Dzielnicy III Prądnik Czerwony. Sesja odbędzie się 26.06.2018 o godzinie 19.00 (...)
 • Festyn Rodzinny z okazji Święta Dzielnicy III - sobota 16 czerwca 2018 r.

  W sobotę 16 czerwca 2018 r. od godz. 14.30 zapraszamy Państwa do wspólnego imprezowania podczas Święta Dzielnicy III, które odbędzie się na stadionie KS Wieczysta pr(...)
 • Piknikowe powitanie lata w IKKO

  Na zakończenie sezonu kulturalnego 2017/2018 w Integracyjnym Klubie Kultury Olsza zapraszamy na ,,Piknikowe powitanie lata". Impreza jest dedykowana uczestnikom nasz(...)
 • Biuletyn 02/2018 - czerwiec

  Zapraszamy do zapoznania się z nowym numerem biuletynu Dzielnicy III Prądnik Czerwony. w numerze między innymi: Dominik Jaśkowiec - Na Prądniku Czerwonym będzie nowy(...)
 • Kraków rozmawia o konsultacjach

  Zapraszamy na spotkania konsultacyjne dotyczące zasad i trybu przeprowadzania konsultacji w Gminie Miejskiej Kraków 6 czerwca (środa) 2018 r., godzina: 18.00 19(...)
 • Senioralia 2018

  Podczas tegorocznych Senioraliów, które odbędą się w dniach 7–9 czerwca, dojrzała publiczność będzie miała okazję posłuchać wybitnych solistów opery i operetki oraz (...)
 • Zapraszamy na Dzień Otwarty Magistratu

  W niedzielę, 3 czerwca odbędzie się kolejna edycja Dnia Otwartego Magistratu, w tym roku organizowana w klimacie nawiązującym do lat 20. i 30. XX wieku. To wyjątkowa(...)
 • Zatrać się w zieleni

  Tradycyjnie już zapraszamy Was do spędzenia tegorocznego lata na łonie krakowskiej przyrody. Okazją ku temu będą wszystkie akcje organizowane w ramach projektu „Zatr(...)
 • Konkurs na nazwę nowego Parku na Prądniku Czerwonym

  Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony, Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie oraz Miejskie Centrum Dialogu zapraszają Mieszkańców Krakowa do udziału w konkursie na wyłon(...)

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i powiadomienia dotyczące dzielnicy, podaj swój adres e-mail

WYSZUKIWARKA RADNYCH

Wpisz imię, nazwisko lub rejon radnego

SONDA

Czy na terenie Dzielnicy III jest potrzebna strefa płatnego parkowania

Tak
64%
Nie
32%
Nie ma zdania w tym temacie
4%

Głosowanie zakończone – dziękujemy za oddanie głosu.