AKTUALNOŚCI

Nasz Prądnik

...

Portal naszpradnik.pl został stworzony w 2014 roku z myślą o mieszkańcach północnej części Krakowa. Z czasem, aktywność użytkowników z innych części miasta sprawiła, że rozszerzyliśmy naszą działalność również na inne krakowskie dzielnice. Wychodząc naprzeciw naszym użytkownikom, odświeżyliśmy serwis oraz przystosowaliśmy go do urządzeń mobilnych, co sprawia, że dostęp do informacji jest jeszcze szybszy. Naszpradnik.pl to nie tylko doskonałe źródło informacji o bieżących wydarzeniach z Krakowa, ale również miejsce, z którego można dowiedzieć się, jak aktywnie spędzić czas, dokąd wybrać się z dzieckiem, czy zgarnąć rewelacyjną nagrodę w licznych konkursach. Serdecznie zapraszamy na www.naszpradnik.pl , oraz zachęcamy do dołączenia do nas na Facebooku. Artur Fejgelson Redaktor serwisu naszpradnik.pl

 • Spotkania przy książce

  „Spotkania przy książce” – projekt dla mieszkańców Dzielnicy III Program Aktywności Lokalnej „Ugorek” MOPS Kraków oraz Rada Dzielnicy III zapraszają do wzięcia udzia(...)
 • Dzielnica III - Krok po Kroku

  Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony, Młodzieżowy Dom Kultury zapraszają na cykl spacerów z przewodnikiem. 4 grudnia 2016 spacer po Rakowicach.
 • Remont ulic Pilotów oraz Ułanów

  W dniu 15 listopada rozpoczął się remont nawierzchni jezdni ulic Pilotów oraz Ułanów na odcinku od ronda Młyńskiego do ul. Fiołkowej. W pierwszym etapie realizowan(...)
 • Zmiany w sygnalizacji świetlnej na ul. Pilotów

  Na skrzyżowaniu ulic Pilotów – Wieniawskiego – Widna oraz skrzyżowaniu ul. Pilotów z wjazdem na teren Almy została zmieniona sygnalizacja. Od relacji jazdy na wprost(...)

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i powiadomienia dotyczące dzielnicy, podaj swój adres e-mail

WYSZUKIWARKA RADNYCH

Wpisz imię, nazwisko lub rejon radnego

SONDA

Czy na terenie Dzielnicy III jest potrzebna strefa płatnego parkowania

Tak
64%
Nie
32%
Nie ma zdania w tym temacie
4%

Głosowanie zakończone – dziękujemy za oddanie głosu.