AKTUALNOŚCI

Spotkanie informacyjne w sprawie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Olsza

...

DOMINIK JAŚKOWIEC, Przewodniczący Rady Miasta Krakowa zaprasza na:
Spotkanie informacyjne w sprawie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Olsza

11 stycznia 2019 r. (piątek) godzina 17.00

Integracyjny Klub Kultury Olsza
ul. Stanisława ze Skalbmierza 7
(budynek dawnej SP nr 96)

Pragnę zaprosić Państwa na spotkanie informacyjne dotyczące projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Olsza. To bardzo ważne, abyśmy wspólnie z projektantami planu zastanowili się nad tym, jak ma wyglądać organizacja przestrzeni naszego osiedla.
Szczególnie ważne w tym kontekście jest poparcie dla koncepcji utworzenia parku miejskiego przeznaczonego dla mieszkańców Olszy w rejonie ul. Kanonierów, utworzenie takiego parku przewiduje projekt planu.

Projekt planu znajduje się pod poniższym adresem internetowym: www.bip.krakow.pl/?dok_id=80581

Jednocześnie informuję, że do dnia 15 stycznia 2019 r. każdy z Państwa może złożyć uwagę do sporządzanego planu. Uwagi można składać:

na piśmie w Urzędzie Miasta Krakowa w Punktach Obsługi Mieszkańców (stanowiska informacyjno-podawcze),

drogą pocztową na adres: Urząd Miasta Krakowa, Biuro Planowania Przestrzennego, ul. Józefa Sarego 4, 31-047 Kraków,

drogą elektroniczną: za pośrednictwem elektronicznej platformy usług administracji publicznej ePUAP lub w postaci elektronicznej, opatrzone bezpiecznym, kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

 • Sesja IV - 05.02.2019

  Zarząd Rady Dzielnicy serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na IV sesję Rady Dzielnicy III Prądnik Czerwony. Sesja odbędzie się 05.02.2019 o godzinie 18.00 (...)
 • „ Mobilny pracownik – zagraniczne praktyki zawodowe”

  Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji ul. Ułanów 9 w Krakowie realizuje projekt „ Mobilny pracownik – zagraniczne praktyki zawodowe”, w ramach którego 50 u(...)
 • Finisaż wystawy „Krakowski Hejnał Wolności – Kopiec pamięci”

  W niedzielę 27 stycznia zapraszamy do Domu Zwierzynieckiego Muzeum Historycznego Miasta Krakowa przy ul. Królowej Jadwigi 41 na finisaż wystawy „Krakowski Hejnał Wol(...)
 • Spotkanie z policją

  W środę 23 stycznia o godz. 15:00 w Pijarskim Klubie Seniora przy ul. Dzielskiego 1 odbędzie się spotkanie na temat niebezpieczeństw na drogach i ulicach oraz jak ni(...)
 • Ferie w MDK

  Tej zimy oferta „Ferii w MDK” wyjątkowo w zmienionej formule. Dzieci będą brały udział w wybranej formie warsztatowej (m.in. tanecznej, wokalnej, plastycznej). Zajęc(...)
 • 30 lat Młodzieżowych Prezentacji Teatralnych

  30 lat Młodzieżowych Prezentacji Teatralnych "Teatr moich marzeń". Do 4 marca 2019 roku czekamy na zgłoszenia od amatorskich zespołów teatralnych z krakowskich d(...)
 • Darmowe Dyżury Prawne

  Dzielnicy III Prądnik Czerwony zaprasza na darmowe dyżury prawne, które odbywają się w drugi czwartek miesiąca. W czwartek 10 stycznia 2019 r. w godz. 14-17 będzi(...)

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i powiadomienia dotyczące dzielnicy, podaj swój adres e-mail

WYSZUKIWARKA RADNYCH

Wpisz imię, nazwisko lub rejon radnego

SONDA

Czy na terenie Dzielnicy III jest potrzebna strefa płatnego parkowania

Tak
64%
Nie
32%
Nie ma zdania w tym temacie
4%

Głosowanie zakończone – dziękujemy za oddanie głosu.

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Deklaracja dostępności

Rada i Zarząd Dzielnicy III Prądnik Czerwony zobowiązuje się zapewnić dostępność strony www.dzielnica3.krakow.pl zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

Niniejsze oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony Rady i Zarządu Dzielnicy III Prądnik Czerwony - www.dzielnica3.krakow.pl.

Data publikacji strony internetowej: 02-11-2016.

Deklaracja Dostępności - Plik PDF