SKŁAD RADY DZIELNICY

...

piotrek.moskala@poczta.fm

Dyżur:
każda środa w godzinach 17.00 - 18.00

Rejon:
Bajana 4, 5, 6, 8, 19, 29A, 29B, 31.

Chałupnika 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 12, 12A, 12B, 12C, 12D, 12E, 12F, 13, 14, 15, 17, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 45, 47, 47A, 49.

Kajty 1, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 9.

Krzywoń 2, 3, 3A, 4, 4A, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 21A, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31.

Majowa 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 9, 11.

Meissnera 4, 6, 20, 24, 28.

Nieznana 1, 2, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 8A, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, 15, 16.

Pilotów 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15A, 17, 19, 21, 23, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 45, 47, 49, 51.

Podmiejska 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12A, 13, 13A, 14, 14A, 15, 15A, 15B, 16, 16A, 17, 17A, 17B, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26.

Raciborskiego 4, 6, 6A, 6B, 6C, 8, 8A, 8C, 8D, 8E, 8F, 8G, 8H, 8I, 9, 10, 10A, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19.

Rozmarynowa 1, 1B, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30.

Startowa 1, 5, 130, 169.

Swojska 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 16, 16A, 17, 21, 21A, 25.

Widna 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 13B, 13C, 14, 15, 15A, 16, 17A, 17B, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 27A, 28, 28A, 29, 30, 30A, 32, 36, 36A, 38, 40.

Wiejska 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 16, 16A, 17, 18, 18A, 19, 20, 21.

Żwirki i Wigury 1, 3, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 31A, 32, 33, 33A, 35, 36, 40.

...

anna.baldyga@onet.eu

600434166

Dyżur:
brak dyżurów

Rejon:
MŁYŃSKA 2.

SADZAWKI 1, 4, 5, 6.

PILOTÓW 22.

AKACJOWA 3, 5, 8.

PILOTÓW 59, 61, 63, 65, 67, 67A, 67B, 69, 71, 71B, 73, 73A, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91, 95, 97, UŁANÓW 41, 45, 62, 64, 64A, 64B, 64C, 66, 68, 70, 72, 72A, 74, 76, 78, 80.

WYSOKA 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

AKACJOWA 10, 12.

CIEŚLEWSKIEGO 1, 3, 5, 7, 7A, 9, 11, 13, 15, 17.

...

m.borek.dzielnica3@gmail.com

602 489 263

Dyżur:
brak dyżurów

Rejon:
BRZECHWY 37.

BACHLEDY 4.

MARCHOŁTA 28, 30, 30A, 32, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53A, 55, 55A.

REDUTA 21, 24, 25, 26, 26A, 26B, 26C, 26D, 26E, 28, 29, 30, 30A, 30B, 30C, 31, 33, 34, 36, 38, 40, 40A, 40B, 40C, 42C, 42D, 44, 46, 48, SABAŁY 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 64, 66, 68, 70

POWSTAŃCÓW 46A, 48, 50, 52, 52A, 113, 115, 115A.

REDUTA 1, 3B, 3C, 3G, 5, 6, 7, 9, 9A, 9B, 11, 11A, 11B, 22.

STRZELCÓW 14, 16, 18, 24, 26, 28.

ROZRYWKA 1, 26, 45.

...

mateusz.drozdz@onet.pl

Dyżur:
każdy drugi czwartek miesiąca w godz. 17.00 – 18.00

Rejon:
KANTORA 1, 1A, 1B, 2, 3, 4, 5, 5A, 6, 7.

MOGILSKA 115, 116, 118, 120, 120B, 122.

OSTATNIA 1, 1B, 1C, 1D, 1E, 1F, 1G, 2, 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, 2F, 2G, 2H, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 10, 12, 12A, 13, 14, 15, 16, 16A, 17, 18, 19, 20, 20A, 21, 22, 24, 27.

PŁK. PIL. ŁASZKIEWICZA 4

ŚLICZNA 12, 12A, 22, 26, 28, 30, 30A, 30B, 30C, 32, 32A, 32B, 32C, 34A, 34B, 36.


Kilka słów o radnym:
- absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego
- pracownik Urzędu Miasta Krakowa
- publicysta historyczny w krakowskich i małopolskich mediach
- radny Dzielnicy III od 2006 r.
- żonaty, tata Ali

...

Dyżur:
brak dyżurów

Rejon:
MŁYŃSKA 4, 6, 6A, 8, 10, 12, 14.

MŁYŃSKA BOCZNA 4.

ALEJA GEN. BORA-KOMOROWSKIEGO 4, 6.

DZIELSKIEGO 1, 2, 4, 6, 6A, 6B, 6C, 8, 8A, 10, 12, 14.

MŁYŃSKA BOCZNA 3, 5, 7, 9, 11.

PILOTÓW 24, 26, 28, 62.

XX PIJARÓW 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 12.

...

Dominik.Jaskowiec@rmk.krakow.pl

Dyżur:
brak dyżurów

Rejon:
MAJORA 11, 11A, 11B, 11C.

POWSTAŃCÓW 16, 26.

ŁEPKOWSKIEGO 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28.

MAJORA NUSZKIEWICZA 4, 6.

ALEJA 29 LISTOPADA 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 114A, 114B, 114C, 118, 121, 122, 124, 124A, 125, 126, 130, 133, 135, 137, 142, 144, 145, 146, 148, 149, 152, 154.

MAJORA NUSZKIEWICZA 12, 14, 19

NA BARCIACH 3, 4, 6, 12, 14, 16.

POCIESZKA 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 11A, 15, 17.

RYBIANKA 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.

...

Dyżur:
każda pierwsza środa miesiąca w godzinach 17.00 - 18.00

Rejon:
FIOŁKOWA 1, 4, 6, 8, 10, 12.

SENIORÓW LOTNICTWA 4, 5.

SPADOCHRONIARZY 1, 2.

UGOREK 2.

UŁANÓW 25, 29, 29A, 46, 48, 50, 50A.

MEISSNERA 5.

PSZONA 1, 2, 3, 4, 5, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 41.

UŁANÓW 33, 35, 37, 39, 52, 54, 54A, 56, 58, 60.

...

maciejkalemba@gmail.com

Dyżur:
TERMINY DYŻURÓW:
6.02.2019
6.03.2019
3.04.2019
8.05.2019
5.06.2019

GODZINY: 17:00-18:00
MIEJSCE: Integracyjny Klub Kultury Olsza
ul. Stanisława ze Skalbmierza 7, 31-436 Kraków

Rejon:
BROGI 32, 34, 36, 40, 40A, 46, 48, 50, 52, 54.

MALAWSKIEGO 4, 6, 8, 10, 10A, 10B, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 50A, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66.

LUBLAŃSKA 22, 24.

MIECHOWITY 1, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 9, 11, 13, 15, 15A.

MIECHOWITY 17, 17A, 19, 19A, 19B, 19C, 19D, 21, 21A.

MŁYŃSKA 11.

...

kontakt@annakrawczykgorbatiuk.pl

Dyżur:
każda pierwsza środa miesiąca w godzinach 17.00 - 18.00 w siedzibie Rady Dzielnicy przy ulicy Naczelnej 12

Rejon:
x

...

piomaj@gmail.com

507367659

Dyżur:
trzeci czwartek miesiąca w godz. 17.00 – 18.00

Rejon:
BROGI 2, 4, 6, 6A, 8, 8A, 8B, 8C, 10, 10A, 10B, 12, 12A, 14, 14A, 14B, 16, 16A, 26, 26A.

ŚRODKOWA 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 11, 12, 18, 22.

BŁĘKITNA 1, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 10A, 11, 15.

BROGI 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 27, 31, 35, 37, 37B, 39, 41, 43, 45, 45A, 45B, 47, 47A, 49, 51, 53, 55.

CZERWONEGO PRĄDNIKA 2, 2A, 2B, 2C, 2D, 4, 6, 8, 11, 13, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37.

GDAŃSKA 1, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18A, 20, 22, 24, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 41A, 43, 48B.

NADRZECZNA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8.

POGODNA 1, 1A, 2, 3, 5, 7.

RADOMSKA 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14A, 15, 16, 16A, 17, 18, 18A, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 28A, 30, 32, 34, 36.

TRĘBACZA 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 8A, 8B, 9, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 16, 16A, 17, 18, 18A, 18B, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33.

ŻUŁOWSKA 2, 3, 5, 6, 7, 7A, 8, 8A, 8B, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 18A, 18B, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40A, 41, 43A, 43B, 45, 47, 49, 51, 51A, 53.

...

Dyżur:
brak dyżurów

Rejon:
x

...

Dyżur:
brak dyżurów

Rejon:
STRZELCÓW 15, 15A, 15B, 17, 17A, 19, 19A, 21, 21A, 21B, 21C, 21D, 21E, 23.

POWSTAŃCÓW 36, 36A, 38, 40, 42, 44, 46, 57B, 59, 59A, 61, 63, 65, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91, 93, 95, 97.

POWSTAŃCÓW 3, 4, 7, 9, 14, 19, 20, 23, 23A, 23B, 23C, 25, 25A, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45A, 53.

LILIOWA 40A, 42, 44, 64.

...

Dyżur:
każda pierwsza środa miesiąca w godz. 17.00 – 18.00 w siedzibie Stowarzyszenia Seniorzy Razem koło nr. 5  przy ul. Fiołkowa 11 (obok budynku "skakAnka")

Rejon:
x

...

s.skrzynski@poczta.fm

601853463

Dyżur:
pierwszy poniedziałek miesiąca w godzinach 17.00 - 18.00

Rejon:
x

...

smolski.marcin.ms@gmail.com

Dyżur:
każdy czwarty czwartek miesiąca w godz. 17.00 – 18.00

Rejon:
MAJORA: 1, 3, 5, 5A, 5B, 7, 9, 12A, 14, 14A, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60.

ŁEPKOWSKIEGO: 1, 2, 3, 4, 5, 7.

MAJORA NUSZKIEWICZA 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.

...

michal.stachyra@gmail.com

Dyżur:
każdy ostatni poniedziałek miesiąca w godz. 17.30 – 18.00

Rejon:
x

...

Dyżur:
każdy pierwszy wtorek miesiąca w godzinach 17.00 - 18.00

Rejon:
x