Tak może wyglądać „Zielona Wieczysta”

Tak może wyglądać „Zielona Wieczysta”

W ubiegłym roku dzięki Państwa głosom oddanym w IX edycji Budżetu Obywatelskiego na projekt „Zielona Wieczysta” udało się go zakwalifikować do realizacji. Projekt ten zakłada rewitalizację zieleni osiedlowej na terenie trzech osiedli Wieczystej – przy ul. Tadeusza Kantora, ul. Łąkowej i ul. Pawła Włodkowica.

Budżet Obywatelski - gdzie i jak zagłosować?

Budżet Obywatelski - gdzie i jak zagłosować?

Zapraszamy do zapoznania się z wykazem punktów głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego miasta Krakowa. Głosować będzie można od 22 września do 6 października 2023 r.

Konkurs "Patronki i patroni krakowskich ulic 2023"

Konkurs "Patronki i patroni krakowskich ulic" 2023

Rada i Zarząd Dzielnicy III Prądnik Czerwony wspólnie z Biblioteką Kraków i Młodzieżowym Domem Kultury przy al. 29 Listopada 102 zapraszają na XI edycję konkursu
plastycznego „Patronki i patroni krakowskich ulic”.

Wkrótce rusza głosowanie w Budżecie Obywatelskim

Wkrótce rusza głosowanie w Budżecie Obywatelskim

Masz pomysł na jeszcze lepszy Kraków?  Już tylko kilkanaście dni zostało do głosowania w ramach tegorocznej 10.  jubileuszowej edycji budżetu obywatelskiego Miasta Krakowa. Oddać swoje głosy będzie można od 22 września do 6 października.  Głosować może każdy mieszkaniec Krakowa, bez względu na wiek czy zameldowanie.

Rzemieślniczy Piknik Rodzinny

Rzemieślniczy Piknik Rodzinny

Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza dzieci wraz z rodzicami na wyjątkowy Rzemieślniczy Piknik Rodzinny, który odbędzie się w dniu 30.09.2023 r. w godz. 10 – 15 na terenie rzemieślniczego Klubu Sportowego „Juvenia” przy ul. Na Błoniach 7.

Dzielnica
Edukacja
Bezpieczeństwo
Budżet Obywatelski
Infrastruktura
Kultura
Tereny zielone
Sport i rekreacja