AKTUALNOŚCI

Akcja Choinka

...

Masz choinkę w donicy i nie wiesz, co z nią zrobić po świętach? Przywieź ją do Zarządu Zieleni Miejskiej. Choinki można przywozić do 31 stycznia w godzinach 7.30 - 15.30 na parking Stadionu Wisły Kraków od al.3-go Maja - wjazd za przystankiem tramwajowym. Miejsce złożenia choinek znajduje się po prawej stronie zaraz za wjazdem.

 • Muzealne aktualności

  Muzeum Krakowa zaprasza na organizowane w swoich oddziałach weekendowe wydarzenia: • SPOTKANIA Z SZOPKARZAMI - 1 lutego (sobota) godz. 10.00 - Celestat, ul. Lubicz (...)
 • Zimowe półkolonie z Krakowskim Forum Kultury

  Krakowskie Forum Kultury zaprasza dzieci na zimowe półkolonie z Fundacją Sztukarnia, które odbędą się w dniach 3–7 lutego. W programie znalazły się warsztaty teatra(...)
 • Funkcjonowanie komunikacji miejskiej podczas ferii zimowych

  W związku z ograniczonymi potrzebami przewozowymi w okresie szkolnych ferii zimowych oraz przerwy międzysemestralnej w szkołach wyższych w okresie od 25.01.2020 r. (...)
 • „Zimowa przygoda w Pompejach” - ferie w Muzeum Archeologicznym

  Muzeum Archeologiczne w Krakowie w czasie tegorocznych ferii zimowych zaprasza do zapoznania się z fascynującym światem archeologii. „Zimowa przygoda w Pompejach” to(...)
 • Obrazy, rzeczy, słowa – czyli ferie z Muzeum Fotografii

  Na co dzień otacza nas wiele obrazów, rzeczy i słów. Jak tę plątaninę uporządkować? Muzeum Fotografii zaprasza najmłodszych krakowian na cykl warsztatów, podczas któ(...)
 • Ferie w Muzeum Lotnictwa Polskiego

  Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych udziałem w naszych zajęciach w okresie ferii zimowych. Zajęcia prowadzone będą w godzinach od 10:00 do 12:30. • 2(...)
 • Ferie w Muzeum Krakowa

  • 26.01 (niedziela) godz. 11.00 – Ogniste opowieści, Rynek Podziemny (rodziny z dziećmi) godz. 14.00 – Propaganda wczoraj i dziś, Fabryka Schindlera (rodziny z dzi(...)
 • Ferie w Muzeum Inżynierii Miejskiej

  Jak zbadać śnieg? Czy zima może mieć wiele kolorów? Jak powinno wyglądać miasto idealne? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań dzieci będą mogły poszukać podczas wa(...)
 • Koncert kolęd i pastorałek Szkoły Muzycznej I Stopnia Nr 1

  Szkoła Muzyczna I Stopnia Nr 1 im. Stanisława Wiechowicza zaprasza na koncert i pastorałek w wykonaniu uczniów i pedagogów, który odbędzie się we wtorek 21 stycznia (...)
 • 18. Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku

  23 stycznia 2020 r. (czwartek) w godz. 9.00 – 14.00 w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji przy ul. Ułanów 9 odbędą się 18. Styczniowe Targi Szkół Zawodo(...)
 • Sobota Multimedialna

  Młodzieżowy Dom Kultury przy al. 29 Listopada zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na otwarte zajęcia z informatyki i robotyki. Podczas imprezy jej uczestnicy będą mogli(...)
 • Darmowe dyżury prawne

  Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony informuje, iż styczniowy dyżur prawny Kancelarii Radcy Prawnego Agnieszka Rembiesa zostaje odwołany. Za utrudnienia przepraszamy(...)
 • Sesja XV- 14.01.2020 r.

  Zarząd Rady Dzielnicy serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na XV sesję Rady Dzielnicy III Prądnik Czerwony. Sesja odbędzie się 14 stycznia 2020 r. o godz.18.0(...)
 • Konsultacje społeczne projektu uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie Regulaminu Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa

  Prezydent Miasta Krakowa zaprasza do udziału w trwających od 20 grudnia 2019 r. do 17 stycznia 2020 r. konsultacjach społecznych projektu uchwały Rady Miasta Krakowa(...)
 • Konsultacje społeczne

  Konsultacje społeczne projektu uchwały Rady Miasta Krakowa ws. zasad udzielania i rozliczania dotacji na zadania służące ochronie zasobów wodnych w ramach krakowskie(...)
 • Konsultacje społeczne w zakresie zasad najmu lokali użytkowych dla organizacji pozarządowych w Gminie Miejskiej Kraków

  Prezydent Miasta Krakowa zaprasza wszystkie zainteresowane organizacje pozarządowe oraz podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o (...)
 • Darmowe dyżury prawne

  Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony zaprasza na darmowe dyżury prawne, które odbywają się w drugi czwartek miesiąca. W czwartek 9 stycznia 2020 r. w godz. 14-17 b(...)

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i powiadomienia dotyczące dzielnicy, podaj swój adres e-mail

WYSZUKIWARKA RADNYCH

Wpisz imię, nazwisko lub rejon radnego

SONDA

Czy na terenie Dzielnicy III jest potrzebna strefa płatnego parkowania

Tak
64%
Nie
32%
Nie ma zdania w tym temacie
4%

Głosowanie zakończone – dziękujemy za oddanie głosu.

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Deklaracja dostępności

Rada i Zarząd Dzielnicy III Prądnik Czerwony zobowiązuje się zapewnić dostępność strony www.dzielnica3.krakow.pl zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

Niniejsze oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony Rady i Zarządu Dzielnicy III Prądnik Czerwony - www.dzielnica3.krakow.pl.

Data publikacji strony internetowej: 02-11-2016.

Deklaracja Dostępności - Plik PDF