AKTUALNOŚCI

Spotkania przy książce

...

„Spotkania przy książce” – projekt dla mieszkańców Dzielnicy III Program Aktywności Lokalnej „Ugorek” MOPS Kraków oraz Rada Dzielnicy III zapraszają do wzięcia udziału w projekcie „Spotkania przy książce”. W ramach projektu zaplanowano cykl spotkań książkowych oraz wyjścia do instytucji kultury – kina, teatru, opery. Udział w projekcie jest bezpłatny. Więcej informacji i zapisy: Program Aktywności Lokalnej Ugorek ul. Ugorek 1, Kraków tel. 780-511-836, 660-637-859 e-mail: palugorek@mops.krakow.pl

 • Dzielnica III - Krok po Kroku

  Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony, Młodzieżowy Dom Kultury zapraszają na cykl spacerów z przewodnikiem. 4 grudnia 2016 spacer po Rakowicach.
 • Remont ulic Pilotów oraz Ułanów

  W dniu 15 listopada rozpoczął się remont nawierzchni jezdni ulic Pilotów oraz Ułanów na odcinku od ronda Młyńskiego do ul. Fiołkowej. W pierwszym etapie realizowan(...)
 • Nasz Prądnik

  Portal naszpradnik.pl został stworzony w 2014 roku z myślą o mieszkańcach północnej części Krakowa. Z czasem, aktywność użytkowników z innych części miasta sprawiła,(...)
 • Zmiany w sygnalizacji świetlnej na ul. Pilotów

  Na skrzyżowaniu ulic Pilotów – Wieniawskiego – Widna oraz skrzyżowaniu ul. Pilotów z wjazdem na teren Almy została zmieniona sygnalizacja. Od relacji jazdy na wprost(...)

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i powiadomienia dotyczące dzielnicy, podaj swój adres e-mail

WYSZUKIWARKA RADNYCH

Wpisz imię, nazwisko lub rejon radnego

SONDA

Czy na terenie Dzielnicy III jest potrzebna strefa płatnego parkowania

Tak
64%
Nie
32%
Nie ma zdania w tym temacie
4%

Głosowanie zakończone – dziękujemy za oddanie głosu.

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Deklaracja dostępności

Rada i Zarząd Dzielnicy III Prądnik Czerwony zobowiązuje się zapewnić dostępność strony www.dzielnica3.krakow.pl zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

Niniejsze oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony Rady i Zarządu Dzielnicy III Prądnik Czerwony - www.dzielnica3.krakow.pl.

Data publikacji strony internetowej: 02-11-2016.

Deklaracja Dostępności - Plik PDF