AKTUALNOŚCI

Życzenia

...

Niech ten szczególny czas Świąt Bożego Narodzenia napełni nasze serca radością i pokojem, abyśmy mieli w sobie mnóstwo ciepła do drugiego człowieka, wiele siły w pokonywaniu codziennych trudności i nadziei na lepsze jutro. Spełnienia wszelkich marzeń w nadchodzącym 2017 roku życzy Rada i Zarząd Dzielnicy III Prądnik Czerwony

 • Spotkanie informacyjne w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Olsza

  Dominik Jaśkowiec, Wiceprzewodniczący Rady Miasta Krakowa zaprasza na Spotkanie informacyjne w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Olsza (...)
 • Sesja XXVI - 13.12.2016

  Zarząd Rady Dzielnicy serdecznie zaprasza wszystkich mieszakańców na XXVI sesję Rady Dzielnicy III Prądnik Czerwony. Sesja odbędzie się 13.12.2016 o godzinie 17.00 p(...)
 • Dyżury Prawne

  Z przykrością zawiadamiamy, iż dyżury prawne w dniach 14 i 21 grudnia zostały odwołane. Zapraszamy już w styczniu. Za utrudnienia przepraszamy.
 • Dzielnica III - Krok po Kroku

  Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony, Młodzieżowy Dom Kultury zapraszają na cykl spacerów z przewodnikiem. 11 grudnia 2016 - Rakowice
 • Dzielnica III - Krok po Kroku

  Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony, Młodzieżowy Dom Kultury zapraszają na cykl spacerów z przewodnikiem. 10 grudnia 2016 - Kościół Dobrego Pasterza(...)
 • Wypożyczaj i czytaj nie tylko książki tradycyjne, ale i e-booki!

  Pociąg się spóźnia? Kolejka do lekarza nie ma końca? Nie możesz doczekać się najnowszej powieści ulubionego autora? Skończyłeś czytać świetną książkę, a następny tom(...)
 • Szkoła baletowa w Krakowie

  Szkoła Baletowa w Krakowie zaprasza na Baletowe Mikołajki 10.12.2016 w godzinach 11-16, ul.Łąkowa 31 ( wejście na tyłach budynku szkoły ). Wstęp bezpłatny(...)

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i powiadomienia dotyczące dzielnicy, podaj swój adres e-mail

WYSZUKIWARKA RADNYCH

Wpisz imię, nazwisko lub rejon radnego

SONDA

Czy na terenie Dzielnicy III jest potrzebna strefa płatnego parkowania

Tak
64%
Nie
32%
Nie ma zdania w tym temacie
4%

Głosowanie zakończone – dziękujemy za oddanie głosu.

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Deklaracja dostępności

Rada i Zarząd Dzielnicy III Prądnik Czerwony zobowiązuje się zapewnić dostępność strony www.dzielnica3.krakow.pl zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

Niniejsze oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony Rady i Zarządu Dzielnicy III Prądnik Czerwony - www.dzielnica3.krakow.pl.

Data publikacji strony internetowej: 02-11-2016.

Deklaracja Dostępności - Plik PDF