AKTUALNOŚCI

Sesja numer XLIII

...

Zarząd Rady Dzielnicy informuje, że w dniu 1 lipca 2022 o godz.18.00 przy ul. Naczelnej 12 w Krakowie, odbędzie się XLI zwyczajna sesja Rady Dzielnicy III Prądnik Czerwony.

Projekty Uchwał >

  • Sesja numer XLII

    Zarząd Rady Dzielnicy informuje, że w dniu 21 czerwca 2022 r. o godz.18.00 przy ul. Naczelnej 12 w Krakowie, odbędzie się XLI zwyczajna sesja Rady Dzielnicy III Prąd(...)
  • Zawody AIRCOMBAT KRAKÓW - 2-3 lipca 2022

    Serdecznie zapraszamy na zawody AirCombat - Mistrzostwa Polski w walce powietrznej modeli samolotów okresu I i II Wojny Światowej, które odbędą się w dniach 2-3 lipc(...)
  • Dzień Otwarty Magistratu

    DOM w smoczym ekoklimacie Moc atrakcji czeka na krakowian podczas 20. Dnia Otwartego Magistratu, który odbędzie się już w niedzielę, 5 czerwca i połączy dwa istotne (...)

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i powiadomienia dotyczące dzielnicy, podaj swój adres e-mail

WYSZUKIWARKA RADNYCH

Wpisz imię, nazwisko lub rejon radnego

SONDA

Czy na terenie Dzielnicy III jest potrzebna strefa płatnego parkowania

Tak
64%
Nie
32%
Nie ma zdania w tym temacie
4%

Głosowanie zakończone – dziękujemy za oddanie głosu.

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Deklaracja dostępności

Rada i Zarząd Dzielnicy III Prądnik Czerwony zobowiązuje się zapewnić dostępność strony www.dzielnica3.krakow.pl zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

Niniejsze oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony Rady i Zarządu Dzielnicy III Prądnik Czerwony - www.dzielnica3.krakow.pl.

Data publikacji strony internetowej: 02-11-2016.

Deklaracja Dostępności - Plik PDF