ZAszczepki - wymiana roślin w Krakowskim Forum Kultury

ZAszczepki - wymiana roślin w Krakowskim Forum Kultury

Wiosenna aura sprzyja pochyleniu się nad naturą, dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu KFK. ZAszczepki to wspaniała okazja do oddania swoich roślin i produktów ogrodniczych w dobre ręce oraz znalezienia nowych.

24 maja 2023, środa, 16:00–19:00

KFK, ul. Mikołajska 2

Wymiana dotyczy: roślin, szczepek roślin, doniczek, książek (o tematyce ogrodniczej), nasion, narzędzi ogrodniczych, nawozów (nieprzeterminowanych).

REGULAMIN: to, co przynosisz, odłóż na stół lub przekaż realizatorowi. Korzystaj z tego, co przynieśli inni. Jeśli nie masz co przynieść, przyjdź koniecznie i adoptuj roślinę lub wybierz to, co Ci się przyda!

W programie: 

  • 17:00-17:30: Miniwarsztaty pszczelarskie, na których poznamy produkty pszczele oraz ciekawostki z życia pszczół
  • 17:40-18:10: Miniwarsztaty ogrodnicze o rozpoznawaniu nasion warzyw i kwiatów
  • 18:20-19:00: Miniwarsztaty malowania roślinami, na których stworzymy „jadalny obraz”. Zapraszamy wszystkich miłośników natury!

Liczba miejsc na miniwarsztaty ograniczona. Prosimy o wcześniejsze zapisy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Bilety: 5 zł (w cenie uczestnictwo w wymianie roślin oraz w miniwarsztatach) dostępne na stronie: bilety.krakowskieforum.pl oraz w siedzibie KFK przy ulicy Mikołajskiej 2.

Informacje: tel. 501 984 722 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dzielnica
Edukacja
Bezpieczeństwo
Budżet Obywatelski
Infrastruktura
Kultura
Tereny zielone
Sport i rekreacja