Zapraszamy mieszkańców domów jednorodzinnych na spotkanie organizowane przez Krakowskie Centrum Doradztwa Energetycznego Urzędu Miasta Krakowa.
Termin: 15 stycznia 2025 r.
Godzina: 17:30
Miejsce: ul. Sadzawki 1, Szkoła Podstawowa nr 64
Podczas spotkania zostaną omówione zagadnienia dotyczące:
- poprawy efektywności energetycznej budynków jednorodzinnych,
- dostępnych programów wsparcia w zakresie termomodernizacji oraz instalacji odnawialnych źródeł energii,
- badania budynków kamerą termowizyjną, co pozwala na identyfikację strat ciepła (uczestnicy będą mogli zapisać się na bezpłatne badanie).
Spotkanie jest doskonałą okazją do uzyskania praktycznych informacji oraz konsultacji z ekspertami w zakresie energetyki.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
