Życzenia

Życzenia

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, dużo zdrowia i pomyślności w Nowym 2021 roku oraz szybkiego doczekania końca pandemii.

Patroni krakowskich ulic

Patroni krakowskich ulic – są już wyniki, choć nagrody będą później

44 nagród i wyróżnień oraz 6 specjalnych wyróżnień Prezydenta Miasta Krakowa to efekty ósmej edycji konkursu „Patroni krakowskich ulic” oraz prac jury konkursowego.

Poszukiwania choinek dla dziecie ze szkoły specjalnej

Poszukujemy choinek dla dzieci ze szkoły specjalnej

Pracownicy Zespołu Szkół Specjalnych im. L. J. Kerna w Krakowie wpadli na pomysł, by urządzić dzieciom prawdziwie magiczny, sensoryczny las drzewek świątecznych. Placówka potrzebuje w tym celu większą ilość sztucznych choinek. Nie muszą być nowe, nie muszą być w idealnym stanie – wystarczy, że będą w przyzwoitym.

Konkursy Towarzystwa Miłośników Historii i Zabytków Krakowa

Konkursy Towarzystwa Miłośników Historii i Zabytków Krakowa

Towarzystwo Miłośników Historii i Zabytków Krakowa zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursach plastycznych:

Rakowice wirtualnie

Rakowice wirtualnie

Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony i Młodzieżowy Dom Kultury przy al. 29 Listopada 102 zapraszają na wirtualne spacery po Rakowicach Wydarzenia na platformie internetowej ZOOM poprowadzi Mateusz Niemiec z muzeum Krakowa poniedziałek 14 grudnia i we wtorek 15 grudnia o godz. 18:30.

Badanie ankietowe odwiedzania terenów zielonych

Badanie ankietowe odwiedzania terenów zielonych przez mieszkańców Krakowa

Katedra Gospodarki Przestrzennej i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie przeprowadza badanie ankietowe dotyczące odwiedzania terenów zielonych przez mieszkańców Krakowa.

Prądnik Czerwony krok po kroku

„Prądnik Czerwony krok po kroku” - wirtualny spacer po Dzielnicy III

Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony i Młodzieżowy Dom Kultury przy al. 29 Listopada 102 zapraszają na wirtualny spacer po Dzielnicy III w ramach cyklu „Prądnik Czerwony krok po kroku".

Wzmocnienia komunikacji miejskiej

Wzmocnienia komunikacji miejskiej w soboty oraz niedziele handlowe

W związku ze spodziewanym zwiększonym zainteresowaniem pasażerów Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie przygotował wzmocnienia oferty linii autobusowych w rejonie największych krakowskich centrów handlowych. Będą one obowiązywać przez trzy grudniowe weekendy poprzedzające Święta Bożego Narodzenia.

Konsultacja dotycząca obszaru Wesoła

Konsultacje społeczne obszaru Kraków Wesoła

Prezydent Miasta Krakowa zaprasza do udziału w trwających do 19 lutego 2021 r. konsultacjach społecznych dotyczących zagospodarowania przestrzennego dla obszaru „Wesoła – rejon ulicy Kopernika”.

Bezzwrotna mikropożyczka dla przedsiębiorców

Bezzwrotna mikropożyczka dla przedsiębiorców

Do 31 grudnia 2020 r. osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą ubiegać się w Grodzkim Urzędzie Pracy o jednorazową pomoc finansową w kwocie 5 tys. zł - bezzwrotną mikropożyczkę, udzielaną w ramach działań Tarczy.

Dzielnica
Edukacja
Bezpieczeństwo
Budżet Obywatelski
Infrastruktura
Kultura
Tereny zielone
Sport i rekreacja